Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.
  

 

 

 

Háčkování s Vendulkou - Kontakt

 

 Potřebujete poradit?

Pište, ráda se vám budu věnovat.

 

Háčkování s Vendulkou - kontakt

 

E-mail: info@hackovanisvendulkou.cz 

Můžete také využít formulář

v pravé dolní části obrazovky.

 

 

 Návody zdarma

NOVINKY

arr3★ Červencové novinky ★Moje milé, tak konec školního roku proběhl zdárně, nevím, jak u Vás ale u nás to byl jeden veliký... arr3★ Březnové novinky ★Milé tvořilky,  přišlo jaro - huráááá a s ním i jarní tvoření :-)   Jarní veselá ovečka - návodík... arr3★ Únorové novinky ★ Milé tvořilky, moc Vás zdravím a bez dlouhých řečí Vám představím tři únorové novinky... arr3★ Lednové novinky ★ Milé tvořilky, moc Vás zdravím v novém roce :-) Abychom do něj vykročili krásně tvořivě,... arr3PF 2017    Děkuji všem za přízeň a podporu v tomto roce a do toho nového Vám přeji, ať jste...

PLETACÍ A HÁČKOVACÍ PŘÍZE / Akrylové příze

Akrylová příze má vynikající tepelné vlastnosti. Využijete ji například pro výrobu zimních oděvů jako jsou např. čepice, šály, rukavice, nákrčníky, ponča, svetry, ale také se používají pro výrobu hraček. Akryl je pružný a měkký materiál. V poslední době je stále oblíbenější akryl s protižmolkovou úpravou tzv. anti-pilling, kdy výroky tzv. nežmolkují a zůstávají dlouho krásné. Výrobky z akrylové příze jsou měkké, teplé, nesráží se a snadno se perou.

Řadit podle 
Výrobce