Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.
  

 

 

 

Háčkování s Vendulkou - Kontakt

 

 Potřebujete poradit?

Pište, ráda se vám budu věnovat.

 

Háčkování s Vendulkou - kontakt

 

E-mail: info@hackovanisvendulkou.cz 

Můžete také využít formulář

v pravé dolní části obrazovky.

 

 

 Návody zdarma

NOVINKY

arr3★ Červencové novinky ★Moje milé, tak konec školního roku proběhl zdárně, nevím, jak u Vás ale u nás to byl jeden veliký... arr3★ Březnové novinky ★Milé tvořilky,  přišlo jaro - huráááá a s ním i jarní tvoření :-)   Jarní veselá ovečka - návodík... arr3★ Únorové novinky ★ Milé tvořilky, moc Vás zdravím a bez dlouhých řečí Vám představím tři únorové novinky... arr3★ Lednové novinky ★ Milé tvořilky, moc Vás zdravím v novém roce :-) Abychom do něj vykročili krásně tvořivě,... arr3PF 2017    Děkuji všem za přízeň a podporu v tomto roce a do toho nového Vám přeji, ať jste...

PLETACÍ A HÁČKOVACÍ PŘÍZE / Bavlněné příze

 

Bavlna je materiálem rostlinného charakteru, která se získává z bavlníku. Bavlnu tvoří z převážné části celulóza, dále pak přírodní vosky, tuky a voda. Bavlna je velice oblíbena především pro zdravotní nezávadnost a přírodní původ. Je přátelská k pokožce, díky své prodyšnosti a schopnosti absorbovat vlhkost.  Má výborné vlastnosti pro zpracování. Vlákna bavlny se splétají do různých tlouštěk a tak mají široké využití. Bavlna patří mezi dominantní materiály, ze kterých se háčkují a pletou oděvní doplňky do každého ročního období, aplikace, hračky i bytové dekorace. Její výhodou je její stálobarevnost a nenároční údržba.