Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.
  

 

 

 

★ KONTAKT ★

 Potřebujete poradit?

Pište, ráda se vám budu věnovat.

 

Háčkování s Vendulkou - kontakt

 

E-mail: info@hackovanisvendulkou.cz 

Můžete také využít formulář

v pravé dolní části obrazovky.

 

 

★ NÁVODY ZDARMA ★

 

 Háčkování s Vendulkou - návody zdarma

 

 

 

 


VŠE O NÁKUPU » Copyright
Copyright

 

Copyright © www.hackovanisvendulkou.cz 2009-2018

Návrhy všech výrobků a jejich fotografie umístěné na těchto stránkách http://www.hackovanisvendulkou.cz (pokud není uvedeno jinak) – jsou intelektuálním vlastnictvím Mgr. Venduly Maderské © Vendula Maderská 2009-2017, všechna práva vyhrazena a podléhají autorskému zákonu. V případě použití fotografií v tisku, periodiku, časopise, v internetovém časopise nebo zpravodajství (souhrnně editorial použití) požadujeme označení autorských práv přímo a odkaz na tyto stránky http://www.hackovanisvendulkou.cz u fotografie nebo na obvyklém místě. Autorské návody, prodávané v tomto obchodě jsou určeny pouze pro osobní použití, distribuce, překlad, kopírování, šíření a jakékoliv komerční využití je zakázáno.

Prodej výrobků, vycházejících z těchto návodu, vyrobených přímo Vámi, je povolen v omezené sérii. Prosím, uveďte tento text u Vašeho inzerátu: Vyrobeno podle autorského návrhu Venduly Maderské, Háčkování s Vendulkou, www.hackovanisvendulkou.cz. Děkuji, že ctíte autorskou tvorbu a respektujete autorská práva. V případě dotazů mne, prosím, kontaktujte na tomto e-mailu: info@hackovanisvendulkou.cz 

 

Háčkování s Vendulkou