Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.
  

 

 

 

Háčkování s Vendulkou - Kontakt

 

 Potřebujete poradit?

Pište, ráda se vám budu věnovat.

 

Háčkování s Vendulkou - kontakt

 

E-mail: info@hackovanisvendulkou.cz 

Můžete také využít formulář

v pravé dolní části obrazovky.

 

 

 Návody zdarma

NOVINKY

arr3★ Červencové novinky ★Moje milé, tak konec školního roku proběhl zdárně, nevím, jak u Vás ale u nás to byl jeden veliký... arr3★ Březnové novinky ★Milé tvořilky,  přišlo jaro - huráááá a s ním i jarní tvoření :-)   Jarní veselá ovečka - návodík... arr3★ Únorové novinky ★ Milé tvořilky, moc Vás zdravím a bez dlouhých řečí Vám představím tři únorové novinky... arr3★ Lednové novinky ★ Milé tvořilky, moc Vás zdravím v novém roce :-) Abychom do něj vykročili krásně tvořivě,... arr3PF 2017    Děkuji všem za přízeň a podporu v tomto roce a do toho nového Vám přeji, ať jste...

»
Sunny

Sunny - medová princezna

Jistě jste si všimli, že se na mých fotkách čas od času objeví pejsek. Ten pejsek se jmenuje Sunny a je to naše medová princezna :-)

Když náš princ odešel do psího nebe, nikdy jsem neovažovala o tom, že bychom si pořídili nového pejska.. Ale jak čas běžel a smutek stále neubýval - objevila se Sunny. Teda nejprve srdíčková holčička :-) Měla totiž na bříšku bílou skvrnu ve tvaru srdíčka - no a já věděla, že tahle holčička bude žít s námi. A tak s námi žije :-) Z malé divošky vyrostla krásná medová dáma, která nedávno oslavila své 5. narozeniny a stala se poprvé maminkou :-) Někdy mně dovádí tak trochu k šílenství, ale život bez ní si nedovedu představit :-)

Sunny 4,5 roku

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny

Sunny