Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče.
  

 

 

 

★ KONTAKT ★

 Potřebujete poradit?

Pište, ráda se vám budu věnovat.

 

Háčkování s Vendulkou - kontakt

 

E-mail: info@hackovanisvendulkou.cz 

Můžete také využít formulář

v pravé dolní části obrazovky.

 

 

★ NÁVODY ZDARMA ★

 

 Háčkování s Vendulkou - návody zdarma

 

 

 

 


Úvod » NÁVODY NA HÁČKOVÁNÍ

NÁVODY NA HÁČKOVÁNÍ

 

 

Vstupte s námi do  kouzelného barevného světa, plného originálních nápadu. Podle našich autorských popisů si vyrobíte nevšední  a veselé kabelky pro dámy i pro holčičky, originální bytové dekorace, doplňky a hračkynášivky a brože, čepice a jiné doplňky nejen do dětského šatníku.

  

Řadit podle 
Výrobce  top produkt


Naše popisy jsou pečlivě nafoceny a popsány. Jsou určeny pro začátečníky i pokročilejší háčkařky nebo pletařky. U každého návodu je napsána úroveň pokročilosti. A když si nebudete vědět rady, nebudete se stydět a napíšete nám a my Vám rádi poradíme.

 

Co získáte?

Vaše výrobky budou mít šmrc, design a originální vzhled. Vytvoříte něco, z čehož budete mít radost nejen Vy, ale z Vaší tvorby vzniknou originální dárky, ze kterých budou mít zaručeně radost i Vaši blízcí, bez hodin zkoušení a párání. Přestaňte ztrácet čas hledáním návodů. Najděte svou inspiraci na těchto stránkách a začněte rovnou tvořit :-) U nás si můžete i pořídit všechno, co budete ke tvoření potřebovat, třeba knoflíkypříze a další tvořivý materiál.

 

Háčkování s Vendulkou

 

 Buďte kreativní a něco hezkého si s námi vytvořte :-)

 

Návody na háčkování zdarma

 

 

Copyright: © Vendula Maderská  2009 - 2018 www.hackovanisvendulkou.cz. Distribuce, překlad do jiných jazykových verzí a jakékoliv komerční využití těchto autorských návodů je zakázáno. Prodej výrobků, vycházejících z těchto návodu, vyrobených přímo Vámi, je povolen v omezené sérii a s odkazem na autora designu. Děkuji, že ctíte autorskou tvorbu.